Wędkarski Sylwester

Witam,

Jesień stała się faktem. Wędkarze korzystają z ładnej pogody i z upodobaniem oddają się swojej pasji. A czas biegnie szybko. Warto pamiętać, że sezon na troć i łososia rozpoczyna się pierwszego stycznia. Co roku setki wędkarzy Sylwestra spędzają w pociągu lub samochodzie w drodze do Słupska. Wszystko po to, żeby skoro świt w pierwszy dzień Nowego Roku stanąć z wędką nad brzegiem Słupi ufając, że dopisze im szczęście i złowią taaaaką rybę.

 Tym razem mamy dla miłośników wędkarstwa znakomita propozycję. Media Pomorskie wspólnie z PZW organizują w Słupsku specjalny Wędkarski Bal Sylwestrowy połączony z otwarciem sezonu wędkarskiego. Najpierw znakomita zabawa w Młynie na Wyspie Młyńskiej, powiedzmy do rana, a potem Panie mogą się zdrzemnąć w hotelu, a Panowie biorą udział w otwarciu sezonu wędkarskiego. Na zakończenie, pierwszego stycznia, wspólna już tradycyjna gorąca grochówka i życzenia dobrych brań w sezonie.

 Ponieważ ilość miejsc na bal jest ograniczona, trzeba pospieszyć się z zapisami. No i zarezerwować nocleg w gościnnym Hotelu Zamkowym. Koszt dwudniowego pobytu z noclegiem, balem sylwestrowym i noworocznym śniadaniem to 950 złotych od pary. Wszelkich informacji zasięgnąć można u Marka Rogali (059) 84 88 117 lub 510 026 903. marek.rogala@mediapomorskie.pl, w PZW, pod numerem 0 603 872 800

 

Koszt zabawy Sylwestrowej w Młynie                        – 750 zł od pary

Nocleg ze śniadaniem w Hotelu Zamkowym           – 100 zł od osoby

 

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.